Ryba do syta! – kolacja rybna - Restauracja Kardamon 03.11.17

Lokalizacja

Organizator

DOZAGRO Radosław Rybacki

Huta 111
Magdalena Hałdaś
Email: info@salakardamon.pl
601 375 590
http://www.salakardamon.pl/

Opis wydarzenia

2017-11-03 19:00:00

Zapraszamy na wieczorek taneczny połączony z kolacją rybną. Będą mieli Państwo okazję skosztować dań z  ryb słodkowodnych Doliny Baryczy, przygotowanych przez kucharzy naszej restauracji. Dania rybne dopełnią dodatki, surówki i sałatki, a także potrawy mięsne obecne w naszym stałym menu. Na deser serwujemy słodki bufet, kawę, herbatę oraz wodę z cytryną (napoje bez ograniczeń). Wszystkie dania zostaną opisane, co ułatwi świadomą konsumpcję. Wieczór umili Państwu losowanie nagród, a wśród nich – jak co roku – darmowe wejście na Bal Sylwestrowy ‘2017 w naszej restauracji. Zgłoszenia u Organizatora od połowy sierpnia br. LICZBA MIEJSC: 100, KOSZT: 90 zł/os.

 

Atrakcje

- losowanie nagród (m.in. biletu na bal Sylwestrowy 2017) 

Relacja z wydarzenia

Kolacja rybna pod tytułem „Ryba do syta” odbyła się w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, w połączeniu z wieczorkiem tanecznym.
Sprzedaliśmy 130 biletów . Stoły przydzielane były gościom zgodnie z ilością zarezerwowanych miejsc. W tym roku na kolacje rybną przybili goście m.in. z Wrocławia, Twardogóry, Milicza, Cieszyna, Ostrowa Wlkp., Poznania oraz mieszkańcy Odolanowa.
Dania serwowane były w dwojaki sposób tzn. bezpośrednio do stołów gości jak i w bufetach z daniami na ciepło, zimno oraz z ciastem i napojami gorącymi, zimnymi. Na każdym stole goście znaleźli szczegółowe menu wraz z harmonogramem i sposobem serwowania poszczególnych potraw. Dania konkursowe zostały opisane, aby ułatwić ich degustację oraz ocenę.
Wieczór rozpoczął się o godzinie 19 uroczystym otwarciem i omówieniem przebiegu kolacji oraz zasad głosowania na najsmaczniejsze danie wieczoru .Omówione zostały również zasady udziału w losowaniu nagród. Loteria odbyła się o godzinie 21, nagrody uzupełnione zostały  o alkohole i nagrodę główną- bal sylwestrowy w naszej restauracji. Goście byli bardzo zadowoleni z kolacji oraz jej przebiegu, ostatni goście opuszczali nas o godzinie 3 rano.
Ocenie poddane zostały następujące dania:
1. Filet z Suma w galarecie z czerwonego wina przystawka
2. Zupa z karpia z pomidorami i ciecierzycą
3. Karp soute z grzybami i śmietaną z  kaszotto z boczkiem, cebulką i zieloną pietruszką
Zwycięskim daniem okazał Karp soute z grzybami i śmietaną z  kaszotto z boczkiem, cebulką i zieloną pietruszką