Nagrodobranie

Odłów swojego Karpia

– możesz go mieć m.in. na koszulce, torbie, kubku, breloku

– zdobądź go na cztery sposoby. Karp przynosi szczęście – wystarczy po nie sięgnąć.

Każdy ma szansę zdobyć atrakcyjną pamiątkę z Dni Karpia w Dolinie Baryczy!

 

1. 

To 100-procentowa szansa na wygraną. Wystarczy zachować zakupiony bilet na  wybrane przez Ciebie wydarzenie, wejść na stronę internetową  sklep.barycz.pl,  zarejestrować się, wpisać indywidualny kod promocyjny, który jest wydrukowany  na bilecie, i odebrać nagrodę – 5 minut formalności i karpiowy gadżet jest Twój! Więcej zobacz TUTAJ

2. 

Uczestnicy 21 kolacji Ryba do syta! głosują na najsmaczniejszą konkursową potrawę z ryb Doliny Baryczy, która została zaserwowana na danej kolacji. Wypełnij i oderwij kupon na bilecie. Każdy oddany głos bierze udział w losowaniu wyjątkowych nagród – gadżetów, zaproszeń na kolacje, weekend, sylwestra itp. Życzymy szczęścia! Pamiętaj, by zachować bilet – masz na nim jeszcze indywidualny kod promocyjny!

3. 

Na każdym niebiletowanym wydarzeniu wpisanym do informatora, w którym weźmiesz udział, poszukaj stoiska/pudełka oznaczonego logo Dni Karpia z napisem MINIankietka lub poproś Organizatora wydarzenia o jej wydanie. Wypełnienie ankiety zajmie Ci dosłownie chwilę, a Ty weźmiesz udział w losowaniu nagród –  gadżetów promujących Dni Karpia. Odbierzesz je na wydarzeniu.

4. 

Podczas Dni Karpia nasz Kolorowy Szlak Karpia kusi wyjątkowymi nagrodami. Aby je zdobyć, zaplanuj swoją podróż w miejsca oznaczone kolorowymi karpiami. Wydrukuj mapkę ze strony  www.kolorowyszlakkarpia.barycz.pl lub odbierz ją w jednym ze wskazanych punktów. Zbierz 20 pieczątek i swoich zdjęć z karpiem. Prześlij je nam na adres: karp@nasza.barycz.pl – spośród przesłanych kompletów wylosujemy atrakcyjne nagrody! Gwarantujmy, że poznasz najciekawsze miejsca Doliny Baryczy i aktywnie spędzisz czas.