Nagrodobranie

NAGRODObranie w Dolinie Baryczy
Udział w każdym wydarzeniu organizowanym w ramach Dni Karpia gwarantuje niezapomniane pamiątki. W tym roku mamy do rozdania nie tylko gadżety, ale również gry i zabawy edukacyjne, tematyczne publikacje i mapy i UWAGA nowość!!! przepyszne produkty lokalne, a także zaproszenia na imprezy, noclegi czy posiłki.  Planuj, rezerwuj i wygrywaj!

1. Kup bilet na wydarzenie. Do 7 dni po terminie imprezy wejdź na stronę internetową sklep.barycz.pl wpisz w formularzu indywidulany kod promocyjny, który znajdziesz na bilecie opisz nam krótko jak było na wydarzeniu i wybieraj nagrody. NAGRODA GWARANTOWANA !!!


2. Jeśli bierzesz udział w bezpłatnym wydarzeniu niebiletowanym - zapytaj organizatora o bony. Na bonie znajdziesz instrukcję jak odebrać nagrodę. KAŻDY BON WYGRYWA NAGRODĘ. Pytaj, odbieraj, wpisuj indywidualny kod na stronie www.sklep.barycz.pl , WYBIERAJ spośród TYSIĄCA NAGRÓD!!!


3. Łuska z Karpia wróży obfitość – nie musisz czekać do Wigilii. Na kolacjach Ryba do syta! wskaż najsmaczniejszą potrawę rybną, wypełnij kupon z biletu i ciesz się wygraną. Andrzejki, sylwester, a może romantyczna kolacja – to tylko niektóre nagrody e przygotowane przez gospodarzy kolacji. Pamiętaj, by zachować bilet – z nim wygrywasz podwójnie!

Nagrody, które skuszą każdego
W tym roku producenci i usługodawcy włączyli się w Dni Karpia przekazując produkty i usługi do pakietu nagród w ramach akcji NAGRODOBRANIE
Może to być voucher na wykwintny obiad lub kolację, bilet na bal sylwestrowy, nocleg i pobyt w niezwykłym miejscu, albo produkty: zniewalające swym smakiem i zapachem pomidory, zdrowe i ekologiczne kiszone przetwory, wytłaczane ręcznie oleje roślinne, kruche i słodkie jabłka, naturalne soki, zachwycające oko kompozycje z suszonych roślin lub unikatowa ręcznie robiona biżuteria.


ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ – sprawią, że poczujesz się prawdziwym wybrańcem losu, bo przecież każdy lubi wygrać coś wyjątkowego.