Konkurs Kolorowy Szlak Karpia

Za karpiem po DOLINIE BARYCZY
ODWIEDZAJ miejsca wyznaczające kolorowy szlak karpia,  
ZBIERAJ pieczątki i punkty w aplikacji, WYGRYWAJ atrakcyjne nagrody!

 

WYNIKI KONKURSU "ZA KARPIEM PO DOLINIE BARYCZY" 2021

Główną nagrodę - ROWER wygrał Pan Paweł Sierodzki

Magazyn "Sielskie Życie" postanowił przekazać drugą prenumeratę do puli nagród, a zdobyli je Wirginia Kaczmarek i Adam Frankowski

IMG-2898

Wybrane hasła możecie przeczytać pod postem na naszym FACEBOOKU

Serdecznie gratulujemy!

 

Tylko w ramach DNI Karpia 2021
 od 01.09.2021 do 15.11.2021

  1. ODBIERZ MAPKĘ z Kolorowym Szlakiem Karpia w Dolinie Baryczy (mapki dostępne w miejscach na szlaku oraz do pobrania na stronie www.kolorowyszlakkarpia.barycz.pl) lub POBIERZ aplikację DOLINA BARYCZY (dostępna na App Store oraz Google Play).
  2. WYRUSZ na wyprawę Kolorowym Szlakiem Karpia.
  3. ZBIERAJ pieczątki w miejscach oznaczonych na mapkach lub ZBIERAJ punkty w aplikacji.

          ZBIERZ :

  • 5 pieczątek - udaj się na jedną z 3 stacji Paliw „Art-Zbyt” (Milicz: ul. Poprzeczna 6, Sułów: ul. Zamkowa 6, Krośnice: ul. Kolejowa 20), aby otrzymać zniżkę w wysokości 15% na produkty z „cafe punkt” (kawa, herbata, szybkie dania przygotowywane na miejscu)
  • 20 pieczątek lub 300 pkt. w aplikacji (każdy karp na Kolorowym Szlaku Karpia ma 15 pkt.) oraz ZRÓB 20 zdjęć z figurą kolorowego karpia (na zdjęciach musi znajdować się ta sama osoba)

 

  1. WYPEŁNIJ na mapce swoje dane do kontaktu (jeśli podajesz imię dziecka, napisz również jego wiek) i ZRÓB zdjęcie/skan lub ZRÓB screenshota aplikacji, pokazującego odwiedzone przez Ciebie miejsca (wtedy swoje dane do kontaktu napisz w mailu) i PRZESLIJ na partnerstwo@nasza.barycz.pl w terminie od 01.09.2021 do 15.11.2021 włącznie.
  2. Każdy z prawidłowo przesłanych maili bierze udział w losowaniu nagród.

 

W ramach nagród przewidziano puzzle, gry edukacyjne, wydawnictwa o Dolinie Baryczy, roczną prenumeratę magazynu "Sielskie Życie" gadżety z kolorowego szlaku karpia – koszulki, torby, kubki i nagrodę główną ROWER.

 

Przeczytaj regulamin i ściągnij mapkę z pieczątkami

Partnerzy w promocji

Partnerzy medialni

Partnerzy w dystrybucji